Hotel Cztery Pory Roku w Gdańsku

Lokalizacja ośrodka w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy trójmiejskiej zapewnia dogodny dojazd zarówno z Trójmiasta, jak i z terenu całej Polski. Hotel znajduje się w odległości 15 km od centrum Gdańska (zaledwie 20 minut jazdy samochodem) i w tej samej odległości od portu lotniczego w Rębiechowie. Położenie na styku dużej aglomeracji miejskiej i obszaru przyrodniczego, ekologicznie czystego, gwarantuje naszym gościom komfort, wypoczynek i dyskrecję.

Zakwaterowanie

Nasz hotel o trzygwiazdkowym standardzie dysponuje pokojami o niepowtarzalnym wystroju wnętrz nawiązującym do nazwy „Cztery Pory Roku”. Do Państwa dyspozycji oddajemy pokoje jedno- dwu- trzyosobowe oraz dwuosobowe klimatyzowane apartamenty. Dostęp do Internetu jest możliwy w każdym miejscu hotelu. Dla zapewnienia bezpieczeństwa hotel oraz parking są całodobowo monitorowane. W hotelu znajduje się winda oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Konferencje

Hotel oddaje do Państwa dyspozycji nowoczesną bazę szkoleniową składającą się z siedmiu, różnej wielkości, klimatyzowanych sal konferencyjnych o zróżnicowanej pojemności, wyposażonych w najnowszej generacji sprzęt audiowizualny niezbędny do prowadzenia wszelkiego rodzaju szkoleń. Zapewniamy między innymi: kabinę do tłumaczeń symultanicznych; pokój wykładowcy wyposażony w sprzęt komputerowy; dostęp do sieci Internet, także bezprzewodowo; sprzęt do kopiowania oraz oprawy materiałów szkoleniowych; zaplecze gastronomiczne.

Wyżywienie

W hotelu znajduje się restauracja Cztery Pory Roku, Sala Bankietowa oraz Chata biesiadna do organizowania imprez integracyjnych.

Rozrywka

Niektóre nasze propozycje: zwiedzanie elektrowni wodnych, jazda samochodami terenowymi, gry strategiczne, wieczory rozrywki kabaretowej, gry terenowe, przejażdżki konne. Możliwość skorzystania z pola golfowego znajdującego się 20 km od hotelu

Hotel Cztery Pory Roku

83-010 Straszyn k. Gdańska ul. Spacerowa 28

Telefon: 058 69 22 600

Faks: 058 69 22 611

E-mail: [email protected]

www: www.mcse.com.pl

Top