Gdańsk Hotels Miasta Regiony

Hotel Willa Isabel

Lokalizacja – blisko centrum Dogodna lokalizacja Willi Isabel, bliskość Starego Miasta Gdańska, oraz wszelkie udogodnienia komunikacyjne pozwolą Państwu na wspaniałe spędzenie czasu w naszej Willi.

Lokalizacja – blisko centrum

Dogodna lokalizacja Willi Isabel, bliskość Starego Miasta Gdańska, oraz wszelkie udogodnienia komunikacyjne pozwolą Państwu na wspaniałe spędzenie czasu w naszej Willi. 3 km od Morza 10 km od lotniska 2,5 km do dworca PKS 200m od Basenu 1km do Kręgielni 2,5 km do dworca PKP 4 km od lasu 1 km do centrum Starego Miasta 200m od Kortów tenisowych 2km do Stadniny koni 20km od Pola golfowego

Zakwaterowanie

Poprzez bogate wyposażenie i niepowtarzalny wystrój, nasze apartamenty prezentują najwyższy standard . Wytwornie dobrane antyczne meble tworzą niezapomniany urok. Wyposażenie apartamentów obejmuje: TV – Satelitarną Bezpłatny dostęp do internetu Mini Bar Łazienki- Kabina prysznicowa lub wanna Suszarka do włosów, galanteria hotelowa Wszystkie pokoje urządzone są z wyjątkową dbałością o detale, każdy prezentuje odmienny i orginalny styl.

Wyposażenie

Parking Ogród z kominkiem i grillem.

Wyżywienie

Restauracja z winiarnią.

Dane adresowe: Hotel Willa Isabel

Gdańsk, ul. Na Zboczu 67A

A to już wiesz?  Herbaciany przewodnik wakacyjny - nie przegap okazji i skosztuj lokalnych herbat

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy