Aktualności LIFESTYLE Podroże

Jak wybrać idealną walizkę na wakacje?

Jak wybrać idealną walizkę na wakacje?
Wszyscy kochamy wakacje, ale nie wszyscy lubimy się pakować. Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej walizki. To teraz gorący temat, bo w sklepach aż roi się od różnych propozycji. Jak umilić sobie pakowanie i wybrać odpowiedni

Data publikacji: 2018-07-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jak wybrać idealną walizkę na wakacje?
Kategoria: Podróże, LIFESTYLE

Wszyscy kochamy wakacje, ale nie wszyscy lubimy się pakować. Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej walizki. To teraz gorący temat, bo w sklepach aż roi się od różnych propozycji. Jak umilić sobie pakowanie i wybrać odpowiedni bagaż?

Jak wybrać idealną walizkę na wakacje? Podróże, LIFESTYLE - Wszyscy kochamy wakacje, ale nie wszyscy lubimy się pakować. Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej walizki. To teraz gorący temat, bo w sklepach aż roi się od różnych propozycji. Jak umilić sobie pakowanie i wybrać odpowiedni bagaż?

Jak cię widzą: wygląd i materiał

Najlepiej wybrać bagaż odpowiedni do warunków i miejsca, do którego się udajemy. Torby materiałowe są zdecydowanie bardziej elastyczne, dzięki czemu można zapakować do nich więcej rzeczy. Pomieszczą także przedmioty niewymiarowe. Zaletą walizek z twardego tworzywa jest to, że są dużo bardziej odporne i skuteczniej chronią zawartość, zwłaszcza na lotnisku, gdzie walizka narażona jest na uderzenia i wstrząsy. Dlatego warto wybierać torby materiałowe, jeśli wybieramy się w podróż samochodem i nie musimy zabierać ze sobą drogocennych, łatwych do uszkodzenia rzeczy. Jeśli jednak planujemy dłuższą podróż, zwłaszcza samolotem, zdecydowanie lepiej wybierać walizki twarde. Wygląd nie stanowi dziś problemu, możemy przebierać w różnych wariantach kolorystycznych. Wybór innego, miej popularnego koloru walizki, sprawi, że nasz bagaż będzie się wyróżniał i nie pomylimy go z walizką kogoś innego. 

Mocne argumenty: stelaż, uchwyty, kółka

Wybierając odpowiedni bagaż warto zwrócić uwagę nie tylko na materiał, z jakiego została wykonana walizka, ale również na ważne detale takie jak stelaż, uchwyty czy kółka. Te elementy nie tylko powinny być ładne, ale przede wszystkim mocne, dobrze wyprofilowane i stabilne. Dużym atutem walizki będą trwałe kółka. Bezpieczniej jest wybrać taką, które ma aż cztery. Dzięki temu będzie bardziej zwrotna i łatwiej się będzie z nią przemieszczać.

Waga ma znaczenie

Kiedy znajdziecie już swoją wymarzoną walizkę, zwróćcie uwagę na to, ile waży. Lekka walizka daje duży komfort i więcej możliwości. Przede wszystkim w razie potrzeby można do spakować więcej rzeczy i trudniej będzie przekroczyć wskazane przez linie lotnicze limity. Z całą pewnością będzie też ją łatwiej przemieszczać, co w podróży będzie miało duże znaczenie.

A to już wiesz?  Azory świętują Sanjoaninas

Jakość i cena idą w parze

Rozpiętość cenowa dostępnych na rynku walizek jest bardzo duża. Wybierając odpowiedni bagaż, warto zwrócić uwagę na to, jaka jest relacja jakości do ceny. Z całą pewnością ma ona nam służyć przez kilka sezonów i być trwała. Oferta jest jednak teraz tak szeroka, że walizka wcale nie musi kosztować majątek.

Idealną walizkę na wakacje znajdziesz: https://www.skorzana.com/pol_m_Walizki-podrozne-314.html

Udanych wakacji!

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jak wybrać idealną walizkę na wakacje? Podróże, LIFESTYLE - Wszyscy kochamy wakacje, ale nie wszyscy lubimy się pakować. Kwestią kluczową jest wybór odpowiedniej walizki. To teraz gorący temat, bo w sklepach aż roi się od różnych propozycji. Jak umilić sobie pakowanie i wybrać odpowiedni bagaż?
Hashtagi: #Podróże #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy