Hotel Gaja w Warszawie

Przytulny hotel i restauracja “Gaja” zlokalizowany jest zaledwie 15minut od centrum Warszawy i lotniska Okęcie. Przy trasie na Poznań (ok. 100 m), w otoczeniu zieleni, w kameralnej atmosferze mogą Państwo odzyskać siły zarówno po podróży, jak i po ciężkim dniu pracy. Do Państwa dyspozycji są komfortowo urządzone pokoje oraz elegancka restauracja, oferująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Nasz hotel znajduje się na terenie ogrodzonym i dozorowanym. Posiadamy również duży, bezpłatny parking.

Zakwaterowanie

Niewielki, dzięki temu kameralny i przytulny hotel “Gaja” usytuowany w spokojnej okolicy zapewni komfort pobytu w Warszawie osobom przyjeżdżających w celach służbowych jak i turystycznych . Wszystkie nasze pokoje są utrzymane w pastelowej, ciepłej kolorystyce oraz urządzone meblami o oryginalnym wzornictwie. Postaraliśmy się również, by pokoje były funkcjonalnie wyposażone. Każdy posiada łazienkę z prysznicem oraz odbiornik telewizji satelitarnej i telefon. Żelazko i deska do prasowania, suszarka oraz usługa pralnicza dostępne są na życzenie. W sprawie dodatkowych pytań, życzeń goście mogą się zwrócić do obsługi hotelu w każdej chwili dnia i nocy.

Wyżywienie

Restauracja zabierze Państwa w kulinarną podróż po najlepszych smakach tradycyjnej kuchni polskiej i europejskiej. Nasi kucharze pilnie studiują tajniki wiedzy kulinarnej, by móc się nimi z Państwem podzielić w zielonych przypominających ogród wnętrzach naszej restauracji. Zapraszamy również na niedzielne obiady rodzinne z rabatem oraz w porze letniej na specjalne menu do naszego zielonego ogródka

Oferta weselna i catering

Młodym Parom proponujemy: profesjonalną organizację przyjęć do 90 osób elegancką salę w lato wzbogaconą o piękny zielony ogródek wyśmienite menu uśmiechniętą obsługę lampkę szampana na powitanie gości oraz nocleg dla Młodej Pary gratis Nasz sekret tkwi w szczegółowym przygotowaniu przyjęcia, doświadczeniu oraz zaangażowaniu całego personelu. Proponujemy również organizację: Bankietów, przyjęć okolicznościowych, obiadów, kolacji służbowych, imprez zamkniętych. Dzięki profesjonalnie wyposażonemu zapleczu gastronomicznemu możemy zaproponować również wykonanie wszechstronnej usługi cateringowej we wskazanym przez Państwa miejscu. Zapraszamy też do korzystania z usługi telefonicznego zamawiania posiłków. W ten sposób mogą Państwo zamówić zarówno pożywne obiady pracownicze jak i dania znajdujące się w naszej karcie menu.

Dane adresowe:

Hotel Gaja

01-304 Warszawa

ul. Połczyńska 126

Telefon: 022 665 92 96

Faks: 022 665 07 07

E-mail: [email protected]

www: www.gaja.waw.pl

Authors
Top