Hotel Pałac w Leźnie

Lokalizacja –

Pałac w Leźnie otoczony parkiem i lasami położony jest 12 km od centrum Gdańska, 5 minut drogi od trójmiejskiej obwodnicy i 7 minut od międzynarodowego lotniska im. Lecha Wałęsy. Pałac, którego początki sięgają XVIII wieku, obecny kształt zawdzięcza przebudowie z końca następnego stulecia. W ostatnich latach zabytkowemu kompleksowi, na który składa się także piękny park, przywrócono dawną świetność.

Zakwaterowanie

XVIII-wieczny Pałac w Leźnie oferuje swoim Gościom 24 pokoje: – 8 urządzonych w stylu biedermayerowskim apartamentów mieści się w XVIII wiecznym Pałacu. Ich przestronne i eleganckie wnętrza łączą w sobie ducha epoki i nowoczesność. Goście mogą tu odpoczywać i korzystać z: Internetu, TV satelitarnej i telefonu. – 16 eleganckich pokoi jedno lub dwuosobowych mieści się w budynku oficyny, która została odrestaurowana i oddana do użytku latem 2004.Pokoje są jasne i nowocześnie urządzone, a dzięki zagospodarowaniu poddasza również efektowne i przytulne. Każdy z pokoi wyposażony został w: dostęp do internetu, telewizję satelitarną, telefon.

Wyposażenie

Pałac otacza piękny Park, doskonały zarówno do wypoczynku jak i organizacji dużych bankietów firmowych, czy wesel. Piękny, 5-hektarowy park, w którym rosną stare, ponad stuletnie drzewa, oświetlony jest latarniami, alejki prowadzą ku podestowi do tańca oraz altanom z barem i miejscem do pieczenia mięs.

Wyżywienie

Stylowa Restauracja Pałac w Leźnie oferuje specjały kuchni polskiej, staropolskiej i europejskiej, promuje również kuchnię kaszubską. Restauracja mieści się w stylowych wnętrzach ozdobionych oryginalnymi rycinami, obrazami i wieloma drobiazgami z epoki. W Pałacu znajduje się również Pub i Winiarnia.

Konferencje

W Pałacu znajduje się 6 sal konferencyjno-szkoleniowych doskonałych do organizacji różnego rodzaju spotkań od kameralnych z udziałem do 10 osób; po konferencje i szkolenia do 70 osób. Ilość i usytuowanie sal stwarza znakomite możliwości pracy w podgrupach. Wszystkie sale są dobrze oświetlone światłem dziennym, wyposażone w: · -dostęp do internetu · -rzutnik folii, · -tablicę magnetyczną, · -ekran.

Dane adresowe: Hotel Pałac w Leźnie

Gdańsk, Leźno 45, 80-298 Gdańsk

Top