Wiadomości branżowe

iBOX mobilny router LTE – udostępnianie internetu i Power Bank

Mobilny router LTE marki iBOX to wielozadaniowe urządzenie pozwalające udostępnić internet LTE oraz 3G dla innych urządzeń poprzez Wi-Fi. Wbudowany port WAN/LAN umożliwia szybkie podłączenie go do routera stacjonarnego, jako zapasowego łącza, albo współdzielenie internetu „z kabla”, jako Access Point. To rozwiązania przydatne zarówno w domu jak i w podróży, np. dla osób

Mobilny router LTE marki iBOX to wielozadaniowe urządzenie pozwalające udostępnić internet LTE oraz 3G dla innych urządzeń poprzez Wi-Fi. Wbudowany port WAN/LAN umożliwia szybkie podłączenie go do routera stacjonarnego, jako zapasowego łącza, albo współdzielenie internetu “z kabla”, jako Access Point. To rozwiązania przydatne zarówno w domu jak i w podróży, np. dla osób korzystających często z sieci hotelowych.  

Mobilny router LTE  iBOX ma predefiniowane ustawienia dla głównych sieci komórkowych, zatem nie wymaga konfiguracji i działa “prosto z pudełka” – po włożeniu karty SIM. Dzięki panelowi sterowania w języku polskim, dostępnym przez przeglądarkę www, łatwo można go skonfigurować dla pozostałych operatorów.
 
Urządzenie zapewnia możliwość udostępniania internetu LTE i 3G dla innych sprzętów (np. smartfonów, tabletów) przez Wi-Fi. Dzięki funkcji repeatera wzmacnia sygnał istniejącej sieci Wi-Fi. Wbudowany power bank (5200mAh) umożliwia ładowanie z jego pomocą urządzeń mobilnych. 
 
Obsługa routera jest banalnie prosta – po zainstalowaniu karty SIM jednej z głównych sieci komórkowych w Polsce (Cyfrowy Polsat, Orange, Play, Plus oraz T-mobile) można od razu rozpocząć pracę z urządzeniem. Działa również z kartami Aero2. Polski interface zapewnia łatwą konfigurację dla innych operatorów oraz zaawansowane ustawienia funkcji, takich jak np. przekierowania portów.
 
Mobilny router iBOX przydatny jest szczególnie w czasie podróży. Ułatwia korzystanie z internetowych sieci hotelowych na wszystkich urządzeniach mobilnych, a dzięki wbudowanej funkcjonalności power banku gwarantuje stały dostęp do energii dla używanych smartfonów czy tabletów. Wystarczy podłączyć wybrane urządzenie do routera przez wbudowany port USB i rozpocząć ładowanie.
 
Sugerowana cena detaliczna: 449 PLN


dostarczył infoWire.pl

Ĺšródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył
A to już wiesz?  Raport Bankier.pl: Turystyka zasiłkowa Polaków. Nie pracują, a mają za co żyć

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy