Hotele

Jedni uwielbiają lato i upalnie dni, inni uciekają przed słońcem i wysokimi temperaturami

Świeradów Zdrój, 28 lipca 2014 Letnie atrakcje w Malinowym Dworze Jedni uwielbiają lato i upalnie dni, inni uciekają przed słońcem i wysokimi temperaturami. Jednak każdy

Świeradów Zdrój, 28 lipca 2014

Letnie atrakcje w Malinowym Dworze

Jedni uwielbiają lato i upalnie dni, inni uciekają przed słońcem i wysokimi temperaturami. Jednak każdy chce choć na chwilę odetchnąć od pracy i codziennych obowiązków podczas wakacyjnego wypoczynku. Hotel Medical SPA Malinowy Dwór przygotował letnie atrakcje zarówno dla jednych, jak i innych.

Sportowe atrakcje
Atrakcje wewnątrz obiektu to opcja dla gości, którzy niekoniecznie lubią przebywać na słońcu, kiedy z nieba leje się żar. Niewątpliwym atutem Malinowego Dworu jest bogate zaplecze sportowe: siłownia i sala fitness oraz oferta zajęć ruchowych, takich jak gimnastyka wodna, pilates, zumba czy joga, prowadzonych w klimatyzowanych pomieszczeniach. W upalne dni goście mogą także skorzystać ze strefy wellness: basenu z systemem hydromasaży, świata saun czy zewnętrznego jacuzzi.

Regenerujące SPA
Do lata przystosowana jest również oferta SPA w hotelu. Panie mogą skorzystać z zabiegów przygotowujących skórę do kąpieli słonecznych, np. zabiegu wzmacniającego – Complex C firmy Babor. To witaminowa pielęgnacja rewitalizująco-odmładzająca, która intensywnie nawilża, koi i wygładza. Wartościowy kompleks witaminowy wspiera procesy odnowy skóry.

Odprężające masaże
W upalne dni każdemu przyda się także odprężenie w formie masażu. To świetny rozwiązanie na pozbycie się fizycznego i psychicznego zmęczenia organizmu oraz przyjemna i pozytywnie wpływająca na zdrowie forma wypoczynku. Do najpopularniejszych masaży zaliczamy: klasyczny, antycellulitowy oraz relaksacyjny. Jednym z najbardziej odprężających jest masaż dźwiękiem mis, który przepływa przez komórki ciała, delikatnie je masując i wprawiając w wibracje.

Na łonie natury
Gościom pragnącym spędzić czas na świeżym powietrzu Malinowy Dwór zapewnia z kolei szereg atrakcji na zewnątrz. Mogą oni skorzystać z zajęć nordic walking, wybrać się na wycieczkę rowerową trasami Single Track, a także wycieczkę pieszą lub samochodową w towarzystwie doświadczonego pilota. Atrakcją sportową dla osób preferujących bycie na zewnątrz w upalnie dni będzie również kort tenisowy.

A to już wiesz?  B&B Hotels Polska wzmacnia swój dział rozwoju

A dodatkowo…
Dla swoich gości Malinowy Dwór przygotowuje także wieczorne koncerty w kawiarni czy weekendy tematyczne w SPA. Obiekt przystosowany jest także do potrzeb małych dzieci, które w upalne dni nie powinny zbyt długo przebywać na zewnątrz. Pokój zabaw jest miejscem, w jakim mogą spędzić czas na wspaniałej zabawie.
Więcej poradzie na temat oferty Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór znaleźć można na stronie http://www.malinowehotele.pl/malinowydwor.

Dodatkowe informacje
Malinowe Hotele to sieć ośrodków medical SPA zlokalizowanych w Świeradowie Zdroju (Malinowy Dwór) oraz Solcu Zdroju (Malinowy Zdrój, Baseny Mineralne oraz Malinowy Raj – nowa inwestycja, której rozpoczęcie planowane jest w 2013 roku). Usługi obejmują fachową opiekę lekarską i profilaktykę zdrowotną z wykorzystaniem zabiegów bazujących na najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej pochodzącej ze źródła Malina. Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, w których goście mogą korzystać z zabiegów z zakresu hydroterapii, fizykoterapii, kinezyterapii oraz różnych form masażu. Ofertę uzupełniającą stanowią zabiegi kosmetyczne SPA i Wellness.

Malinowy Zdrój to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz certyfikat zarządzania jakością ISO. Ośrodek został także nagrodzony w prestiżowym konkursie SPA Prestige Awards oraz zajął po raz siódmy 1. miejsce w Polsce w kategorii medyczne SPA&Wellness. Malinowy Dwór otrzymał w 2011 roku nagrodę “Jakość Roku” oraz wyróżnienie od redakcji magazynu “Forbes” wstępując tym samym do elitarnego grona najlepszych hoteli w kraju, a także po raz drugi zyskał tytuł Najlepszego hotelu Resort SPA w Polsce w konkursie SPA Prestige Awards. Baseny Mineralne to jedyny w Polsce kompleks z leczniczą wodą mineralną, którego otwarcie odbyło się w lutym 2013 roku.

Malinowy_Dwór_Masaż-001-2014-07-28 _ 20_48_55-80

Malinowy_Dwór_Basen-002-2014-07-28 _ 20_48_37-80
Więcej informacji o Malinowe Hotele Sp. z o.o. na: www.malinowehotele.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy