Aktualności LIFESTYLE Podroże

Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina!

Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina!
Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Nowy Motel One w Warszawie to nie tylko

Data publikacji: 2019-09-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina!
Kategoria: Podróże, LIFESTYLE

Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Nowy Motel One w Warszawie to nie tylko hotel!

Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina! Podróże, LIFESTYLE - Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Nowy Motel One w Warszawie to nie tylko hotel!

 

Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina!

 

Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Nowy Motel One w Warszawie to nie tylko hotel! To także stylowy bar, który kusi swoją świetną lokalizacją, innowacyjnym wnętrzem oraz ofertą, w której znajdziesz aż 36 gatunków ginu. W nowym barze będziesz mogła także usiąść na klawiaturze fortepianu i popatrzeć mistrzowi w oczy…                                                        

Imprezuj w sercu Warszawy

Hotel Motel One jest położony w jednej z najlepszych lokalizacji w Warszawie ­- na ul. Tamka 38. Dzięki temu bardzo szybko dostaniesz się w najpopularniejsze miejsca stolicy Polski. Bulwary wiślane, Krakowskie Przedmieście czy Nowy Świat to tylko z najpopularniejszych miejsc w pobliżu Motel One. Naprzeciwko hotelu znajduje się natomiast Muzeum Fryderyka Chopina. Dlatego naturalną decyzją było postawienie na…

… chopinowski design

Wnętrze hotelu jest zainspirowane postacią geniusza muzycznego Fryderyka Chopina. Jeżeli lubisz muzykę klasyczną lub po prostu kreatywne pomysły na wnętrza, poczujesz się jak u siebie. Na samym wejściu spotkasz się z wizerunkiem kompozytora w formie muralu autorstwa Mariusza Libela. Wchodząc do hotelu widzimy piękną kanapę w kształcie klawiatury fortepianu. Melomanów urzeknie specjalny kącik muzyczny, w którym można posłuchać utworów Chopina.

Gin? Proszę bardzo!

Również z barze znajdziemy „muzyczne” motywy wystroju, np. barowe krzesła, które kształtem przypominają nuty.  Ale nie to w barze robi największe wrażenie, a gin menu, w którym znajdziemy aż 36 gatunków ginu oraz bogatą kartę koktajli. Doznania smakowe dopełnią wrażenia estetyczne. Kunsztowny bar, w kolorze głębokiej czerni zdobiony złotymi nutami i niezwykle wygodne fotele, sprawią, że Twój wieczór będzie pełen magicznych i niezapomnianych momentów. Chcesz przyprowadzić swoich znajomych do oryginalnego i przystępnego miejsca? To jest właśnie lokal dla Ciebie!

A to już wiesz?  Wakacyjne wspomnienia z marką Czas na Herbatę

     

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Skosztuj ginu w towarzystwie Chopina! Podróże, LIFESTYLE - Szukasz miejsca na spotkanie ze znajomymi? Nowy Motel One w Warszawie to nie tylko hotel!
Hashtagi: #Podróże #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy