Wiadomości branżowe

Egzotyka z rabatami do 40%

Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty egzotycznej oraz zimowej na sezon 2015/16. Zaproponowano jeszcze większy niż przed rokiem wybór wycieczek objazdowych, czarter na rajską wyspę Mauritius, a także wypoczynek na kolonialnym Goa. Na klientów czeka prawdziwy festiwal korzyści dodatkowych oraz rabaty do 40%.W przedsprzedaży klienci, którzy zarezerwują wyjazd do 30.06.2015 otrzymają rabaty nawet do 40%, oraz po raz pierwszy tak dużą liczę benefitów dodatkowych, a wśród nich: gratis –ubezpieczenie od rezygnacji, gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji, gwarancję najniższej ceny- również w porównaniu z konkurencją, przyjacielski rabat -100 zł od osoby – w przypadku polecenia oferty Rainbow Tours innym osobom, oraz dodatkowo, przy wyborze kierunków czarterowych: parking przy lotnisku w Warszawie gratis, voucher na wycieczkę fakultatywną lub na bilety wstępów.To już trzeci sezon, w którym Rainbow Tours zabierze klientów na egzotyczne wakacje bez przesiadek i międzylądowań Dreamlinerem Lot-u. W komfortowych warunkach, w jednej z trzech klas już od listopada będzie można polecieć do Meksyku, RPA, Wietnamu, Tajlandii, na Sri Lankę oraz Kubę. Z pozostałych, dalekich

Rainbow Tours rozpoczął przedsprzedaż oferty egzotycznej oraz zimowej na sezon 2015/16. Zaproponowano jeszcze większy niż przed rokiem wybór wycieczek objazdowych, czarter na rajską wyspę Mauritius, a także wypoczynek na kolonialnym Goa. Na klientów czeka prawdziwy festiwal korzyści dodatkowych oraz rabaty do 40%.

W przedsprzedaży klienci, którzy zarezerwują wyjazd do 30.06.2015 otrzymają rabaty nawet do 40%, oraz po raz pierwszy tak dużą liczę benefitów dodatkowych, a wśród nich: gratis – ubezpieczenie od rezygnacji, gwarancję bezpłatnej zmiany rezerwacji, gwarancję najniższej ceny- również w porównaniu z konkurencją, przyjacielski rabat -100 zł od osoby – w przypadku polecenia oferty Rainbow Tours innym osobom, oraz dodatkowo, przy wyborze kierunków czarterowych: parking przy lotnisku w Warszawie gratis, voucher na wycieczkę fakultatywną lub na bilety wstępów.

To już trzeci sezon, w którym Rainbow Tours zabierze klientów na egzotyczne wakacje bez przesiadek i międzylądowań Dreamlinerem Lot-u. W komfortowych warunkach, w jednej z trzech klas już od listopada będzie można polecieć do Meksyku, RPA, Wietnamu, Tajlandii, na Sri Lankę oraz Kubę. Z pozostałych, dalekich kierunków czarterowych, realizowanych przez innych przewoźników warto wspomnieć o Gambii, Kenii a także nowości – niezwykle malowniczej wyspie Mauritius. Za obsługę tego kierunku będą odpowiadały holenderskie, czarterowe linie lotnicze Arke Fly.

Oferta touroperatora obejmuje także możliwość wykupienia samego przelotu na wybrany kierunek czarterowy w bardzo przystępnych, promocyjnych cenach. Lot Dreamlinerem do Tajlandii w dwie strony, to wydatek rzędu 2849 złotych, natomiast czarter na Wyspy Kanaryjskie, to cena już od 1099 złotych.

Egzotyka De Luxe – idea, która pojawiła się po raz pierwszy w ostatnim sezonie okazała się strzałem w dziesiątkę. Klientom przypadły do gustu mniejsze grupy podczas zwiedzania, wyższy standard hoteli oraz doskonały serwis. Dlatego też Rainbow Tours postanowił zwiększyć wybór tych wycieczek na nadchodzący sezon.

A to już wiesz?  Emirates uruchamiają najdłuższe połączenie A380

Rainbow Tours od kilku lat jest liderem w turystyce zimowo-egzotycznej, która obejmuje zarówno bliższe kierunki, takie jak Cypr, Wyspy Kanaryjskie – także z rejsami, Egipt, Maroko, Izrael i Jordanię, jak i te dalekie, a wśród nich wiele nowości. Zaproponowano między innymi: Bali, orientalny rejs po Emiratach, rejsy po Karaibach, zwiedzanie i wypoczynek na Mauritiusie, karnawał w Rio, północne Peru, Jamajkę, Ugandę, indyjskie Goa oraz wypoczynek w Birmie . Nie brakuje również nowych objazdów w znanych już miejscach, takich jak RPA- również z Madagaskarem, USA, Iran, Oman, Boliwia, Kolumbia, Ekwador, Kenia, Indie, Filipiny czy Ameryka Środkowa. Każda z wycieczek objazdowych obsługiwana jest przez najlepszych, profesjonalnych pilotów-ekspertów, co dodatkowo wpływa na wysoką jakość zwiedzania.

Touroperator podkreśla, że warto się spieszyć, gdyż ilość miejsc w promocji jest ograniczona.


dostarczył infoWire.pl

Ĺšródło Rainbow Tours. Dostarczył

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy