Hotel Dwór Oliwski

Lokalizacja – Gdańsk Oliwa

Zapraszamy do Dworu Oliwskiego – 5-gwiazdkowego hotelu i restauracji w XVII-wiecznym Dworze w Gdańsku Oliwie. Położenie Dworu Oliwskiego w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego sprawia, że jest on wymarzonym miejscem zarówno na wypoczynek z rodziną jak i pobyt w celach służbowych. Idealna lokalizacja zapewnia spokój i ciszę. Bliskość obwodnicy i centrum sprawia, że miejsce jest łatwo dostępne: 10 minut do Tragów Gdańskich, 15 minut do Lotniska.

Zakwaterowanie

W krytym strzechą hotelu mieści się 40 stylowych pokoi, w tym apartament prezydencki i trzy pokoje studio. Każdy z pokoi hotelowych jest wyposażony w mini-bar, TV SAT, radio, indywidualnie regulowaną klimatyzację, stałe połączenie z internetem i elegancką łazienkę. Na miejscu pobierana jest opłata miejscowa w wysokości 1,50 PLN za każdy dzień pobytu od osób dorosłych, emerytów, rencistów oraz dzieci.

Wyposażenie

Dwor Oliwski jest obiektem chronionym, posiada prywatny strzeżony parking. Fitness center oferuje gościom siłownię, masaże, sauny, solarium, sanarium i basen.

Wyżywienie

W stylowych wnętrzach restauracji serwujemy potrawy kuchni z różnych zakątków świata. Wyrafinowana kuchnia francuska jest naszą specjalnością i pasją francuskiego Szefa kuchni. W niepowtarzalnej atmosferze Piwnicy Win goście mogą degustować trunki wybierając spośród wielu francuskich win. Przytulna herbaciarnia jest doskonałym miejscem na delektowanie się aromatyczną herbatą lub kawą.

Konferencje

Nowocześnie wyposażona, komfortowa sala dla 120 osób jest dostępna bezpośrednio z dziedzińca. Dwie kolejne sale ( dla 25 i 50 osób) znajdują się na piętrze Dworu, z ich okien rozpościera się widok na ogrody i staw.

Dane adresowe: Hotel Dwór Oliwski

Gdańsk, ul. Bytowska 4

Top