Kuźnia Napoleońska w Warszawie

Jak głosi legenda, właśnie tu Napoleon podczzs kapmanii rosyjskiej podkuwał swoje konie. Współcześnie, od ponad 30 lat, jest to słynny kompleks hotelowo-gastronomiczny położóny 40 km od Warszawy przy trasie Warszawa – Poznań.

To jednak tylko niewielka część tego co kryje Kuźnia Napoleońska. Jest to również doskonała baza wypadowa do zwiedzania terenów związanych z kulturą łowicką. Polecana tym wszystkim, którzy cenią sobie komfort, rozsądne ceny i unikalne otoczenie.

Hotel oferuje pokoje jedno-, dwu- i trzy-osobowe.

Wyżywienie

Kuźnia to doskonałe miejsce na organizację wszelkich imprez okmolicznościowych, gwarantująca ich kompleksową obsługę na najwyższym poziomie. Hotelowa restauracja serwuje typowe dania międzynarodowe oraz przysmaki kuchni staropolskiej.

Rozrywka

Zapraszamy do Centrum Rekreacyjnego z basenem, solarium, sauną i masażami wodnymi. Dla spragnionych nocnych podbojów czeka dyskoteka, Bar oraz salon Gier.

Konferencje

Hotel Kuźnia Napoleońska z wielką przyjemnością chciałby zoferować Państwu Centrum Konferencyjne. Oprócz wybornej kuchni staropolskiej i światowej oraz wygodnego noclegu mogą Państwo skorzystać z szerokiego zaplecza szkoleniowego. Zapewniamy pełną dyskrecję i profesjonalną obsługę.

Dane adresowe:

Hotel Kuźnia Napoleońska

95-515 Warszawa, Paprotnia

ul. Sochaczewska 5

Telefon: (0-46) 861 52 14

Faks: (0-46) 861 52 71

E-mail: [email protected]

www: www.kuznianapoleonska.pl

Top